Her adımda mutluluk
e.gezer.com
Gezer Grup Tanıtımı
50 yılı aşkın süredir terlik ve ayakkabı sektöründe faaliyetlerini sürdüren Gezer Ayakkabı, sektöre ilk olarak 1968 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da küçük bir atölyede ahşap terlik ve ökçe üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberinde oluşan daha geniş mekân, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.  

Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 75 milyon çift üretim kapasitesiyle sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer Ayakkabı, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır.1000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle Ar-Ge departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.
LORİS  - FİNLEY
Loris markası 2003 yılında, Finley markası ise 2008 yılında Gezer Ayakkabı bünyesinde orta ve üst sosyo-ekonomik düzeydeki genç kitlelere, farklı satış kanallarında hizmet etmek için sektördeki yerini aldı. Finley markası ağırlıklı olarak Türkiye pazarında tüketicisi ile buluşurken, Loris markası hem Türkiye pazarında, hem de yurt dışında kabul gören bir marka olarak faaliyetlerine devam ediyor.
ZİLEY
Ziley Terlik, Gezer Ayakkabı bünyesinde orta ve alt gelir grubuna hitap etmek için 2002 yılında uygun fiyatlı, kaliteli ve şık terlik üretmek amacıyla ikinci bir marka olarak sektöre girdi.

Ziley Terlik, profesyonel kadrosu ile 10.000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde poliüretan ve PVC esaslı terlik üretimi ile sektörünün lider kurumlarından biridir.

2002 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde sektörde hedeflediği rakamlara ulaşan Ziley Terlik, Türkiye piyasasının yanı sıra ihracata yönelik çalışmalara 2003 yılında başlamıştır. Bu çalışmaların meyvesi olarak bugün Romanya, Suudi Arabistan, Almanya, Irak, Filistin ve Bulgaristan başta olmak üzere Fransa, Polonya, İngiltere, İtalya, Avusturya ve Belçika’nın da aralarında olduğu toplam 30 ülkeye üretiminin % 25’ini ihraç eder hale gelmiştir.

Vizyonu;
“Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak”

Misyonu;
“Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak”

Kalite Politikası;
“Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak benimsemek”

Gezer Grup Değerleri;

  Evrensel insan haklarına saygı ve önce insan anlayışı,
  Faaliyetlerini, işyerinin bulunduğu sosyal çevrenin değerlerini de dikkate alarak sürdürme,
  Topluma karşı sorumluluk duygusu ve çevreye saygı,
  Kaliteye ve güvenilirliğe odaklı çağdaş çalışma anlayışı,
  Mamullerin tüketicilerin gerçek ihtiyaçlarına yanıt vermesi,
  Sürekli gelişim, yenilikçi, akılcı ve sistematik çalışma,
  Fikirlerin rahatlıkla konuşulduğu özgür ve dinamik ortama sahip olma,
  Yönetimde eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk anlayışı,
  Yüksek ahlak değerlerini kurumsal kimliğimiz ile bütünleştirme,
  Din, dil, ırk, cinsiyet ve bedensel yapı ayırt etmeksizin işe alma ve hizmet etme,
  “Güven” kelimesiyle anılan bir kurum ve kurum kültürü oluşturma
     


Kaç numara ayakkabı giyiyorsunuz?
36-37
21
38-39
24
40-41
23
42-43
30
44-45
0
Copyright © Gezer Ayakkabı Deri San. ve Tic. A.Ş.
8485