Her adımda mutluluk
e.gezer.com
İhracat

Avrupa’nın 3 büyük ayak giyimi üreticisinden biri olan Gezer Grup, taban hammaddesinden, derisine, tabanından terlik ya da ayakkabısına kadar devam eden tüm üretim evrelerini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği entegre üretim tesisi, kalite odaklı üretim anlayışı ve 50 yılı aşan tecrübesi ile hem Türkiye pazarında hem de Dünya’da sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Üretiminin %20’sini ihraç eden Gezer Grup, 40’ı aşkın ülke ile aktif olarak çalışmaya devam etmektedir. İhracatta en büyük pazarları Rusya, Arap Yarımadası ve Almanya olan Gezer’in yeni çalışmaya başladığı pazarlar arasında Afrika ülkelerinden Tanzanya, Kenya ve Nijer sayılabilir.

İhracatta satış yaptığı ülkelerde hem ulusal ve yerel satış noktalarına, hem de uluslararası ayakkabı zincirlerinde satılmayı başaran Gezer, sağlığı tehdit etmeyen hammadde kullanımı, satış yaptığı birçok pazara yakınlığı, üretim terminlerinde verdiği güven ile rakiplerinden bir adım öne çıkmayı ve Dünya’da tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.


İhracat konusunda her türlü sorularınız için bizimle irtibata  geçebilirsiniz.

 


Ayak giyiminde öncelikle aradığınız özellik sizin için nedir?
Konfor
2
Moda
0
Renk Uyumu
17
Kalite
78
Copyright © Gezer Ayakkabı Deri San. ve Tic. A.Ş.
170